lamode > COMMUNITY > FASHION POLICE > FASHION POLICE – MAŁGORZATA SOCHA NA POKAZIE KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

FASHION POLICE – MAŁGORZATA SOCHA NA POKAZIE KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

FASHION POLICE – MAŁGORZATA SOCHA NA POKAZIE KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kinga Nowicka
26 Czerwiec '14

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Jej stylizacje, zawsze przemyślane i dopracowane, to efekt współpracy z Alicją Werniewicz - jej osobistą stylistką. To, że obie świetnie się rozumieją, spokojnie można wywnioskować patrząc na wczorajszy look, który Socha zaprezentowała na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na sezon jesień zima 2014/2015.

 

Obecność popularnej aktorki na pokazie nie była przypadkowa. Socha jest wielką fanką projektów Jemioła, co udowodniła pokazując się praktycznie od stóp do głów ubrana w rzeczy z najnowszej kolekcji projektanta. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim długa czarna kamizelka w najmodniejszym ostatnio wydaniu - à la marynarka bez rękawów. Do tego dobrała czarną torebkę Chanel oraz czółenka Gianvito Rossi. Biżuteria nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem - Małgosia pokazała się w projektach hiszpańskiej marki TOUS, której twarzą jest od 2011 roku. Warto również dodać, że perfekcyjny makijaż oraz fryzura to efekt pracy Patrycji Dobrzenieckiej.

 

Jesteśmy zdecydowanie na tak!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja