lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > FASHION FOUND FIRST RUNWAY
Lamode.info

FASHION FOUND FIRST RUNWAY

FASHION FOUND FIRST RUNWAY

Dodane przez Karolina K.
15 Wrzesień '11

Już dziś wieczorem, w przestrzeniach Centrum Artystycznego M25 przy ulicy Mińskiej 25 na warszawskiej Pradze zaprezentowane zostaną kolekcje jesień zima 2011-12 marek, które mieliśmy okazję oglądać podczas minionego Fashionphilosophy Fashion Week PolandZuo Corp., Wioli Wołczyńskiej oraz Nenukko.

 

Zuo Corp. to marka, która powstała w 2010 roku z inicjatywy dwóch młodych i zdolnych projektantów: Dagmarę Rosę i Bartka Michalca, pomaga im manager, Łukasz Laskowski. Celem marki jest oferowanie odzieży wysokiej jakości, lecz w przystępnej cenie.

 

Wiola Wołczyńska to projektantka i stylistka mody, wielokrotnie nagradzana na prestiżowych konkursach, która swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Warszawie oraz Londynie. Obecnie kreuje dwie linie odzieżowe: awangardową - Grey Label oraz koktajlową klasykę - White Label.

 

Nenukko to natomiast grupa projektowa tworząca w duchu uniseksualnej prostoty i działająca według autorskiej zasady – bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu. Celem twórców jest wynalazczość wizualna oraz przekroczenie klasycznych konwencji stylistycznych.

 

Dzisiejszy pokaz będzie okazją do zapoznania się z kolekcjami młodych i zdolnych projektantów, które uzupełnione zostały o zupełnie nowe, premierowe modele. LAMODE.INFO jako patron medialny wydarzenia będzie tam na pewno. Zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja