lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > EVA MINGE I ESOTIQ ŁĄCZĄ SIŁY – WSPÓLNA KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

EVA MINGE I ESOTIQ ŁĄCZĄ SIŁY – WSPÓLNA KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

EVA MINGE I ESOTIQ ŁĄCZĄ SIŁY – WSPÓLNA KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Redakcja
06 Październik '11

Eva Minge to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk polskich projektantów na arenie międzynarodowej, Esotiq to z kolei marka bieliźniarska o silnie ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku. Efektem kolaboracji między nimi jest kolekcja na sezon wiosna lato 2012, która zaprezentowana została podczas Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Jorku.

 

W kolekcji odnajdziemy modele outwearowe, bieliznę i propozycje na plażę. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób zupełnie nowe zestawy - strój kąpielowy po założeniu tuniki przeobraża się w elegancką kreację na wieczór, bluza zamienić się może w sukienkę.

 

Marynistyczny trend, który konsekwentnie pojawia się w każdym letnim sezonie, wyraźnie zauważalny jest także w kolekcji Minge&Esotiq. Detale w postaci zamków, kamieni ozdobnych oraz akcesoriów w kolorze złota sprawiają, że propozycje marki nabierają bardziej wyrafinowanego stylu.

 

Współpraca producenta bielizny z projektantką ma charakter długofalowy, zajrzyjcie do galerii i zobaczcie koniecznie jej pierwsze efekty.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja