lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > EVA MENDES AMBASADORKĄ REEBOK EASYTONE
Lamode.info

EVA MENDES AMBASADORKĄ REEBOK EASYTONE

EVA MENDES AMBASADORKĄ REEBOK EASYTONE

Dodane przez Katarzyna T.
27 Luty '11

Latynoska piękność Eva Mendes została ambasadorką linii EasyTone – współpracę rozpoczyna kampania kolekcji na wiosnę-lato 2011.  

 

Czuję się lepiej, gdy jestem w dobrej kondycji i dlatego lubię Reebok EasyTone – dostaję coś ekstra podczas zwykłych, codziennych zajęć - mówi Eva Mendes, i dodaje: W trakcie długich dni na planie i podróży nie zawsze można skorzystać z pełnego treningu, dlatego muszę odpowiednio wykorzystać precyzyjnie wyliczony czas. Właśnie dlatego uwielbiam chodzić na spacery i wyprowadzać psa mając na nogach buty EasyTone. Jest jeszcze lepiej, od kiedy strój EasyTone pomaga mi upiększać kobiece kształty! Buty Reebok EasyTone wyglądają wspaniale – mają elegancki, smukły wygląd jak prawdziwe sportowe buty. Jako aktorka muszę być w formie, a EasyTone to mój sekret!

 

Kolekcja EasyTone jest zaprojektowana z myślą o tym, by formować nasze ciała i uczynić ćwiczenia bardziej efektywnymi. I tak buty, szorty i spodnie mają za zadanie aktywowanie mięśni czterogołowych ud oraz pośladków. Koszulki natomiast pomagają nam utrzymać prawidłową postawę, nie tylko podczas treningów.  

TAGI:     marka | Reebok | Eva Mendes
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja