lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > EUROPEJSKIE BLOGERKI DLA GUESS DENIM DIARES
Lamode.info

EUROPEJSKIE BLOGERKI DLA GUESS DENIM DIARES

EUROPEJSKIE BLOGERKI DLA GUESS DENIM DIARES

Dodane przez Ismena Dąbrowska
14 Wrzesień '13

Piątek trzynastego nie zawsze jest pechowy. Często przynosi także szczęście i wróży powodzenie. Nic, więc dziwnego, że właśnie tego wrześniowego dnia w całej Europie zadebiutowała akcja GUESS Denim Diares. Powstała w ramach kampanii Sexy Without Questions i skupia się na współpracy z popularnymi europejskimi blogerkami.

 

Pięć dziewczyn zostało bohaterkami Denim Diares, które za pomocą zdjęć i wideo uwieczniły ich modowe wybory i stylizacje. Wszystko na bazie kolekcji jesień zima 2013 marki GUESS. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia zrealizowane w Mediolanie, na których każda z blogerek pokazała swój styl w duchu marki oraz z jeansem w roli głównej!

 

Kenza Zouiten, której strona w Skandynawii cieszy się ogromną popularnością zaprezentowała, więc bliską sobie szwedzką estetykę. Darya Kamalova wybrała uniwersalne projekty, które odpowiednio zestawione nadają się zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjście. Veronica Ferraro z kolei podążyła za trendami, które na Zachodzie promuje GUESS. Mieszkająca w Amsterdamie Andy Torres postawiła na swój nieodłączny casualowy styl. Wśród wybranych do współpracy blogerek pojawiła się także Polka! Karolina Baszak pokazała w kampanii wschodnioeuropejski eklektyzm!

 

źródło: youtube.com

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja