lamode > DESIGN > INSPIRACJE > ETAM CRU – NIESAMOWITE MURALE POLSKICH ARTYSTÓW
Lamode.info

ETAM CRU – NIESAMOWITE MURALE POLSKICH ARTYSTÓW

ETAM CRU – NIESAMOWITE MURALE POLSKICH ARTYSTÓW

Dodane przez Kinga Rylska
28 Wrzesień '13

Ogrom fantazji i jeszcze więcej talentu. Genialne projekty i nieprzeciętne podejście do tematu graffiti. Dzieła tych Polaków zachwycają oryginalnym pomysłem i precyzyjnym wykonaniem. Grupę Etam Cru tworzą absolwenci łódzkiego ASP - Przemek Blejzyk i Mateusz Gapski. Są to uznani, nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie, artyści, którzy stworzyli charakterystyczny, wyróżniający się język graficzny.

 

 

Ściany ich autorstwa – tak zwane murale - zachwycają lekkością rysunku i kreatywnością. Każdy szczegół ich „obrazu” jest dokładnie przemyślany i namalowany z wielką dbałością o szczegóły. Grupa Etam Cru należy obecnie do najbardziej interesujących, młodych twórców street-art'u w Polsce. Na swoim koncie mają wiele realizacji, ich prace można obejrzeć m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, a także w wielu miastach europejskich. 

 

 

Artyści z Etam Cru należą obecnie do najbardziej interesujących, młodych twórców street-art'u w Polsce i nie tylko. Ich prace są surrealistyczne i plastyczne. Warto zwrócić uwagę na talenty, jakie mamy wśród naszych rodaków, a nie tylko oglądać się na to, co się dzieje za granicami naszego kraju. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery Przemka i Mateusza!

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wspaniałe murale artystów z Etam Cru.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja