lamode > INFO > RYNEK > ESTÉE LAUDER COMPANIES PRZEJMUJE LICENCJĘ NA ERMENEGILDO ZEGNA FRAGANCES
Lamode.info

ESTÉE LAUDER COMPANIES PRZEJMUJE LICENCJĘ NA ERMENEGILDO ZEGNA FRAGANCES

ESTÉE LAUDER COMPANIES PRZEJMUJE LICENCJĘ NA ERMENEGILDO ZEGNA FRAGANCES

Dodane przez Katarzyna T.
05 Kwiecień '11

31. marca 2011 na konferencji w Nowym Jorku, koncern Estée Lauder Companies ogłosił, że jego odział Aramis and Designer Fragances obejmie wyłączną globalną licencję na zapachy i produkty pielęgnacyjne, produkowane przez markę Ermenegildo Zegna Group. Licencja wejdzie w życie 1. lipca 2011 roku.

 

Umowa gwarantuje Estée Lauder Companies wyłączne prawo do sprzedaży zapachów marek grupy Ermenegildo Zegna na całym świecie oraz do rozwoju nowych linii produktów w segmencie pielęgnacyjnym.

 

- Ermenegildo Zegna Group i Estée Lauder Companies łączy tradycja kreowania i kierowania produktów i usług do prestiżowych konsumentów i detalistów, z pokolenia na pokolenie podtrzymywana przez rodzinę - powiedział William P. Lauder, Prezes Estée Lauder Companies - Cieszymy się na współpracę z rodziną Zegna, chcemy tworzyć produkty, które będą odzwierciedlać dzielone przez nasze firmy wartości: najwyższą jakość, nieustające innowacje oraz luksus.

 

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy współpracować z Estēe Lauder Companies, światowym liderem w segmencie zapachów, kosmetyków i pielęgnacji skóry, i że rozwiniemy naszą działalność - powiedział Gildo Zegna, Dyrektor Zarządzający Ermenegildo Zegna Group - Podzielają oni zaangażowanie naszej firmy w najwyższe standardy jakości, zakorzenione w trwałych wartościach rodzinnych, i skupiają się na światowym rynku dóbr luksusowych. Są idealnym partnerem, aby pomóc nam rozszerzyć zasięg i zakres zapachowego i pielęgnacyjnego biznesu marki Zegna.

 

- Stosując nasze umiejętności w realizowaniu zamierzeń, rozwoju produktu i marketingu, jesteśmy przekonani, że możemy rozwinąć biznes zapachów Zegna i w przyszłości stworzyć odnoszącą sukcesy linię produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn - powiedział Fabrizio Freda, Prezes i Dyrektior Zarządzający Estée Lauder Companies - Poza rozszerzeniem naszej obecności na priorytetowych rynkach luksusowych, szczególnie w Azji, z naciskiem na wysoki potencjał wzrostu w Chinach i strefie bezcłowej Travel Retail, zyskaliśmy dzięki tej umowie kolejną ekscytującą i wyróżniającą się markę w segmencie zapachów i pielęgnacji dla mężczyzn.

 

- Ermenegildo Zegna jest wspaniałym uzupełnieniem naszego portfolio licencji wiodących projektantów mody - dodaje Véronique Gabai-Pinsky, globalna prezes marki Aramis and Designer Fragrances - Cieszymy się na rozszerzenie zasięgu tej marki i wprowadzenie nowych produktów, w tym nowych produktów pielęgnacyjnych, pod marką Zegna.

 

Odzież i akcesoria Ermenegildo Zegna są aktualnie dostępne na wybranych rynkach na całym świecie, włącznie z Chinami jako największym i najszybciej rozwijającym się rynkiem na świecie. Kolekcja zapachów Ermenegildo Zegna obejmuje obecnie pięć popularnych zapachów, oraz specjalny zapach stworzony z okazji stulecia marki i kilka edycji specjalnych.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja