PL / EN
ERDEM PRE-FALL 2018

ERDEM PRE-FALL 2018

Moralioglu w najlepszej odsłonie - zobaczcie!

Moralioglu pokazał niezwykle romantyczną kolekcję międzysezonową Pre-Fall 2018, którą przepełniły długie, lejące sukienki, patchwork i mnogość wzorów.

ERDEM: KOLEKCJA 2018

Najnowsza odsłona Erdem to połączenie dawnych katalogów Laury Ashley z  jasnymi, kreskówkowymi obrazkami i rysunkami japońskiego artysty Katsushika Hokusai. W rękach jakiegokolwiek innego projektanta, wszystkie te falbany, kokardy, kwiaty i bufiaste rękawy mogłyby zbiec na niebezpieczną ścieżkę przeciążonej i przeładowanej sylwetki. Ale Moralioglu – jak zawsze – pracował bardzo ostrożnie, wiążąc czarne kokardy wokół półprzezroczystej talii i zdobiąc drobnymi kwiatowymi i roślinnymi motywami długie, powściągliwe kreacje.

ERDEMErdem Pre-Fall 2018

POLECAMY: ERDEM WIOSNA LATO 2018 - POKAZ MODY

ERDEM MORALIOGLU: PROJEKTY

Kolekcja Erdem Pre-Fall 2018 to doskonały balans pomiędzy romantycznym stylem retro i surowym krawiectwem. Koralowy garnitur ze spódnicą i paskiem w talii czy ciemny ze spodniami, oba z nich z łatwością przyjęły kwiatowe wzory. Kolejna spódnica wykonana ze strukturyzowanego denimu wzbogacona została o nadruki inspirowane ptakami, drzewami i krajobrazami Hokusai. Moralioglu pokazał klasę i kunszt, a co najważniejsze, te projekty mogą należeć tylko do niego.

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Erdem Moralioglu | jesień 2018 | kolekcja | ERDEM |

podobne artykuły