lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL
Lamode.info

EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

Dodane przez Redakcja
18 Marzec '14

Nie od dziś wiadomo, że Karl Lagerfeld uwielbia gadżety. Zwłaszcza te, ze swoją podobizną. Pisaliśmy już o kolekcji lalek Tokidoki, a ostatnio o serii dodatków stworzonych z okazji otwarcia pierwszego brytyjskiego butiku projektanta. Tym razem jednak Karl zaskoczył wszystkich wypuszczając aplikację EmotiKarl.

 

Dzięki niej, zarówno z iPhone'a jak i smatrfona, możemy wysyłać graficzne emotikony - oczywiście będące podobizną samego Lagerfelda! Poza tym, do wyboru mamy również kotkę Choupette, charakterystyczne okulary projektanta, wieżę Eiffla, a nawet flakonik perfum. Nie jest to przypadkowe - debiut aplikacji zbiega się z promocją nowego zapachu „Karl Lagerfeld. For Her”, który na polski rynek trafi dopiero latem. Póki co, zupełnie za darmo, możecie pobrać aplikację EmotiKarl, która dostępna jest na stronach sklepów iTunes i Google Play.

 

Poniżej znajdzecie przykładowe emotikontki. Jak podoba Wam się najnowszy gadżet sygnowany nazwiskiem dyrektora artystycznego domu mody Chanel? My już testujemy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja