lamode > URODA > MARKI > EMILY BLUNT TWARZĄ KULTOWEGO ZAPACHU OPIUM YSL
Lamode.info

EMILY BLUNT TWARZĄ KULTOWEGO ZAPACHU OPIUM YSL

EMILY BLUNT TWARZĄ KULTOWEGO ZAPACHU OPIUM YSL

Dodane przez Redakcja
28 Wrzesień '11

Emily Blunt jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, obdarzoną nie tylko talentem, ale i niebanalną urodą. Rola w filmie „Diabeł ubiera się u Prady” na stałe wpisała ją także w świat mody na najwyższym poziomie. Z pewnością to wszystko miało wpływ na decyzję marki Yves Saint Laurent, która wybrała angielską aktorkę na ambasadorkę i nową twarz perfum Opium.

 

Legendarny zapach powstał już w 1977 roku i osławiony jest nie tylko intrygującą kompozycją, ale też kontrowersyjnymi kampaniami reklamowymi, jakie mu towarzyszyły. Najnowszy film reklamowy z Emily Blunt wyreżyserował Romain Gavras, natomiast reklama prasowa stworzona została przez znanego fotografa Patricka Demarchelier.

 

Aktorka przyznaje, że udział w kampanii kultowych perfum jest dla niej niepowtarzalnym doświadczeniem: ”Powierzenie mi wizerunku Opium przez Parfums Yves Saint Laurent jest dla mnie wielkim zaszczytem. Mam ogromne uznanie  dla marki Yves Saint Laurent , która od początku istnienia potrafi perfekcyjnie wyrazić czym jest elegancja i jej tajemnicza i nieopisana siła.”

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja