lamode > MODA POLSKA > MARKI > EMILIA NAWARECKA W KAMPANII NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BELLER
Lamode.info

EMILIA NAWARECKA W KAMPANII NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BELLER

EMILIA NAWARECKA W KAMPANII NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BELLER

Dodane przez Redakcja
03 Sierpień '14

Najnowsza kolekcja Beller zaskakuje różnorodnością. Trudno znaleźć tu jeden motyw przewodni, ponieważ składają się na nią cztery odrębne linie - Alphabet, Geometric, Guns’n’Roses oraz Moonlight. Pierwiastkiem, które je łączy, pozostaje elegancja i najwyższej klasy kruszce, takie jak czternastokaratowe złoto i srebro oraz kamienie szlachetne: diamenty, szmaragdy i szafiry. Co więcej, marka nie rezygnuje z wysokiej jakości i dbałości o każdy szczegół, a wszystkie projekty biżuterii wykonywane są ręcznie.

 

Alphabet to najdelikatniejsza z linii. Jak sama nazwa wskazuje, bazuje ona na literach alfabetu, z których sami możemy stworzyć spersonalizowaną wersję pierścionka czy naszyjnika. Tak wykonana ozdoba jest oryginalna i stanowi świetny pomysł na prezent. Guns’n’Roses bez niespodzianek eksploatuje tematykę rockową – znajdziemy tu złote i srebrne krzyże oraz róże i rewolwery ozdobione diamentami. Z kolei w linii Moonlight pojawiły się złote i srebrne gwiazdy oraz półksiężyce, a projekty Geometric bazują na nowoczesnych kształtach.

 

W kampanii marki możemy podziwiać Emilię Nawarecką z agencji D'Vision. Na zdjęciach Marcina Kempskiego, naturalność i delikatność polskiej modelki idealnie współgrają z charakterem marki, a monochromatyczne i klasyczne stylizacje świetnie podkreślają charakter całej kolekcji. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja