lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ELLE FANNING DLA ASOS MAGAZINE
Lamode.info

ELLE FANNING DLA ASOS MAGAZINE

ELLE FANNING DLA ASOS MAGAZINE

Dodane przez Kinga Nowicka
28 Maj '14

Jest jedną z najlepiej rokujących amerykańskich aktorek młodego pokolenia i już dawno przestała być postrzegana tylko jak „młodsza siostra Dakoty”. Elle Fanning podbija Hollywood oraz zachwyca dziewczęcym urokiem, dlatego ciężko nie darzyć jej sympatią.

 

W najnowszym numerze magazynu Asos Elle pozuje przed obiektywem Michaela Hauptmana oraz opowiada m.in. o swojej słabości do Snapchata, pierwszym spotkaniu z Beyonce, jakie miejsce odwiedza podczas zakupów w Londynie oraz jak zmieniał się jej własny styl na przestrzeni ostatnich kilku lat. Młoda aktorka, którą niebawem będziemy mogli zobaczyć obok Angeliny Jolie w filmie „Czarownica” Roberta Stromberga, wspomina również o swojej znajomości z Karlem Lagerfeldem.

 

„Znam go już od jakiegoś czasu, a dokładnie od momentu, kiedy w wieku 12 lat zapozowała mu moja siostra. Jest bardzo sympatyczny, a do tego te jego rękawiczki bez palców i Diet Coke w ręku. Pierwszy pokaz Chanel, w którym uczestniczyłam, był dla mnie bardzo wyjątkowy. Pamiętam, że oglądając go, byłam tak podekscytowana, że szczęka po prostu opadła mi z wrażenia”.

 

Jesteście ciekawi, czym jeszcze Elle podzieliła się z czytelnikami Asos Magazine? Obejrzyjcie krótki filmik, w którym możecie zobaczyć kulisy sesji oraz wywiadu.

 

 

Źródło: youtube.com

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja