lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ELIE TAHARI – MARKA UWIELBIANA PRZEZ BEYONCÉ - JUŻ NIEBAWEM W POLSCE
Lamode.info

ELIE TAHARI – MARKA UWIELBIANA PRZEZ BEYONCÉ - JUŻ NIEBAWEM W POLSCE

ELIE TAHARI – MARKA UWIELBIANA PRZEZ BEYONCÉ - JUŻ NIEBAWEM W POLSCE

Dodane przez Redakcja
06 Październik '11

Droga do kariery projektanta Elie Tahari nie była prosta. Wychowany w Izraelu, żądny świata, wyjechał do Nowego Jorku mając w kieszeni jedynie sto dolarów. Tam rozpoczęła się jego przygoda z modą. Dziś kolekcje projektanta dostępne są na całym świecie, a w gronie fanów wyrafinowanego stylu, jaki proponuje marka Elie Tahari znajdują się takie sławy jak Beyoncé, Elizabeth Hurley, Jennifer Garner czy Katie Cassidy.

 

Tym bardziej cieszy fakt, że w centrum handlowym Promenada w Warszawie otwarty zostanie pierwszy w Polsce flagowy salon marki. W butiku na ponad stu metrach kwadratowych w otoczeniu designerskich mebli i przedmiotów dostępna będzie kolekcja mody damskiej, torebek, butów i akcesoriów z metką Elie Tahari. Wnętrze butiku w stylu lat 50. XX - ego wieku zostało zaprojektowane przez architektkę Nicolettę Canesi z firmy Piero Lissoni Associati. Klimat ten idealnie współgra z kolekcjami Elie Tahari.


To dobrze, że zagraniczne marki coraz częściej dostrzegają potencjał polskiego rynku, otwarcie butiku zaplanowane jest już na drugą połowę października. Czekamy z niecierpliwością!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja