lamode > MODA ZAGRANICZNA > KIDS > EKO TREND WKRACZA DO MODY DZIECIĘCEJ
Lamode.info

EKO TREND WKRACZA DO MODY DZIECIĘCEJ

EKO TREND WKRACZA DO MODY DZIECIĘCEJ

Dodane przez Redakcja
07 Lipiec '11

Coraz więcej popularnych marek odzieżowych rozszerza swoje portfolio o linię skierowaną do najmłodszych. W ostatnim czasie swoje kolekcje zaprezentowała między innymi marka Marni, a w najbliższych miesiącach zrobi to też Versace.  Jednak dziś projektując nawet dla dzieci nie wolno zapominać o ogólnie panującym trendzie związanym z dbaniem o środowisko.

 

Interesującą i co ważne dostępną w Polsce za pośrednictwem butiku coocoo.pl kolekcję dziecięcą, która łączy nurt eko, wysoką jakość z ciekawym wzornictwem, prezentuje marka Nellystella. Letnie sukienki w kolorze pudrowego różu i zwiewne kombinezony w kolorową łączkę nie są może czymś nad wyraz odkrywczym w modzie dziecięcej, jednak ta od wielu lat rządzi się swoimi prawami. Z pewnością dużym atutem są materiały, z których wykonane są ubranka - kaszmir, jedwab i najwyższej jakości bawełna przyjemnie otulą delikatną skórę dziecka. Zastrzeżenie można mieć jedynie do ceny tych produktów, jak wiemy dzieci szybko rosną i jeśli w planach nie ma się dalszego potomstwa inwestycja w ubrania dobrej jakości może się zwyczajnie nie zwrócić.

 

Tym bardziej warto skorzystać z okazji, jaką są letnie wyprzedaże i z zakupami nie czekać do jesieni. Wówczas trwałość ubranek przełoży się nie tylko na bycie oszczędnym, ale tym samym na bycie eko. Ubranka dostępne są w cenach od 179 do 599 złotych.

 

Zapraszamy do galerii i na www.coocoo.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja