lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > EDDIE REDMAYNE I CARA DELEVINGNE W PIERWSZEJ W NOWYM ROKU ODSŁONIE KAMPANII BURBERRY - FILMIK PLUS ZDJĘCIA
Lamode.info

EDDIE REDMAYNE I CARA DELEVINGNE W PIERWSZEJ W NOWYM ROKU ODSŁONIE KAMPANII BURBERRY - FILMIK PLUS ZDJĘCIA

EDDIE REDMAYNE I CARA DELEVINGNE W PIERWSZEJ W NOWYM ROKU ODSŁONIE KAMPANII BURBERRY - FILMIK PLUS ZDJĘCIA

Dodane przez Marta R.
09 Styczeń '12

Marka Burberry opublikowała już zdjęcia styczniowej odsłony kampanii reklamowej. W roli modeli wystąpili oczywiście aktorzy Eddie Redmayne i Cara Delevingne – twarze kolekcji na sezon wiosna lato 2012.

 

Młodzi Brytyjczycy do tej roli nie zostali wybrani przypadkowo, oboje stoją u progu kariery, a od kilku już lat związani są z marką Burberry.

 

Jak komentuje Christopher Bailey – dyrektor kreatywny – Chcieliśmy uchwycić pewien moment w życiu dwóch niezwykle inspirujących i ekscytujących angielskich aktorów, którzy już od kilku lat są częścią rodziny Burberry. Za sprawą ich energii i naturalnej klasy, idealnie udało się odzwierciedlić na zdjęciach nastrój kolekcji.

 

Kampania obejmuje kilka linii Burberry: Prorsum, London, Brit i Accessories, jednak kluczowy nacisk położony jest na to, z czego marka słynie najbardziej, czyli okrycia wierzchnie – płaszcze, kurtki, parki, w wersji dla niej i dla niego. Nowe zdjęcia będą ukazywały się co miesiąc, aż do końca sezonu. Burberry już kolejny raz stosuje taką nietypową strategię, która podsyca zainteresowanie wokół marki.

 

 

fot. materiały prasowe

NAPISZ DO NAS
WYPEŁNIENIE KAŻDEGO Z PÓL JEST WYMAGANE
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja