PL / EN
EDDIE REDMAYNE I CARA DELEVINGNE W PIERWSZEJ W NOWYM ROKU ODSŁONIE KAMPANII BURBERRY - FILMIK PLUS ZDJĘCIA

EDDIE REDMAYNE I CARA DELEVINGNE W PIERWSZEJ W NOWYM ROKU ODSŁONIE KAMPANII BURBERRY - FILMIK PLUS ZDJĘCIA

Burberry prezentuje styczniową odsłonę kampanii wiosna lato 2012, w rolach modeli - Eddie Redmayne i Cara Delevingne. Zobaczcie sesję i towarzyszący jej filmik!

Marka Burberry opublikowała już zdjęcia styczniowej odsłony kampanii reklamowej. W roli modeli wystąpili oczywiście aktorzy Eddie Redmayne i Cara Delevingne – twarze kolekcji na sezon wiosna lato 2012.

 

Młodzi Brytyjczycy do tej roli nie zostali wybrani przypadkowo, oboje stoją u progu kariery, a od kilku już lat związani są z marką Burberry.

 

Jak komentuje Christopher Bailey – dyrektor kreatywny – Chcieliśmy uchwycić pewien moment w życiu dwóch niezwykle inspirujących i ekscytujących angielskich aktorów, którzy już od kilku lat są częścią rodziny Burberry. Za sprawą ich energii i naturalnej klasy, idealnie udało się odzwierciedlić na zdjęciach nastrój kolekcji.

 

Kampania obejmuje kilka linii Burberry: Prorsum, London, Brit i Accessories, jednak kluczowy nacisk położony jest na to, z czego marka słynie najbardziej, czyli okrycia wierzchnie – płaszcze, kurtki, parki, w wersji dla niej i dla niego. Nowe zdjęcia będą ukazywały się co miesiąc, aż do końca sezonu. Burberry już kolejny raz stosuje taką nietypową strategię, która podsyca zainteresowanie wokół marki.

 

 

fot. materiały prasowe

tagi: Burberry | Eddie Redmayne | Cara Delevingne | trendy wiosna lato 2012 | marka | BURBERRY |

podobne artykuły