lamode > MODA POLSKA > KIDS > DZIECIĘCA KOLEKCJA ANNY GUZIK DLA SAMIBOO
Lamode.info

DZIECIĘCA KOLEKCJA ANNY GUZIK DLA SAMIBOO

DZIECIĘCA KOLEKCJA ANNY GUZIK DLA SAMIBOO

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
08 Wrzesień '16

Anna Guzik zaprojektowała kolekcję dla marki dziecięcej Samiboo o wdzięcznej nazwie „Kosmiczny Królik”. Wasze pociechy pokochają te urocze akcesoria!

 

Dodatki do snu dla dzieci

 

Motywem przewodnim dziecięcej linii są kosmiczne inspiracje, które doskonale odnajdują się w segmencie dodatków przeznaczonych do snu. W kolekcji znajdują się: pościele, prześcieradła, poduszki, bambusowe pieluszki czy pluszaki-króliczki, a niebawem pojawi się także innowacyjny śpiworek, który będzie rósł razem z dzieckiem. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z certyfikowanych tkanin ze specjalnymi atestami, są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

 

Anna Guzik projektantką

 

„Tę kolekcję chciałabym dedykować nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom, dla których estetyka dziecięcego pokoju jest niezwykle ważna. "Kosmiczny królik" jest zabawny i uniwersalny, a elegancka biel i granat świetnie uzupełniają wystrój dziecięcego pokoju. Kolekcja wykonana jest z najlepszej jakości tkanin, delikatnych i przyjemnych dla skóry dziecka i charakteryzuje się dużą dbałością o detale. Korzystam z niej już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że Królik Kosmonauta wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy" – mówiła Anna Guzik, która jest młodą mamą.

 

Efekty współpracy aktorki z Sabiną Pajdowską, właścicielką firmy Samiboo, mogliśmy poznać podczas prezentacji, która odbyła się w H15 Boutique Hotel. Twórczynie kolekcji opowiedziały o procesie jej powstawania, kulisach wspólnych działań oraz przyszłych planach rozszerzenia gamy produktów.

 

Już od połowy września kolekcja „Kosmiczny Królik” będzie dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz na stronie www.samiboo.com. Polecamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja