lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > BIOGRAFIA DIANE VON FURSTENBERG W BAJKOWYM WYDANIU Z ILUSTRACJAMI DVF STUDIO
Lamode.info

BIOGRAFIA DIANE VON FURSTENBERG W BAJKOWYM WYDANIU Z ILUSTRACJAMI DVF STUDIO

BIOGRAFIA DIANE VON FURSTENBERG W BAJKOWYM WYDANIU Z ILUSTRACJAMI DVF STUDIO

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
01 Grudzień '12

Życiorys Diane von Furstenberg jest iście bajkowy, więc wydawało  się tylko kwestią czasu, aż któryś z pisarzy przekuje go w książkę.  Tym razem pomysł jest jednak bardzo oryginalny - autorka serii Once Upon a Time, Camilla Morton, postanowiła opowiedzieć historię DvF, inpirując się bajkową formułą. 


Książka zatytułowana Diane von Furstenberg i nowe szaty cesarzowej, to współczesna wariacja na temat Nowych szat cesarza, opowiadając historię o tym jak młoda Diane poznaje belgijskiego księcia, zakochuje się i wychodzi za mąż, potem zaś przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej życie ulega spektakularnym zwrotom i zmianom. Bajka jest na wskroś wytworem naszych czasów - księżniczka bowiem w końcu się rozwodzi i zakłada własny dom mody, który musi sprzedać, by potem go odzyskać i odbudować jego świetność. Prawdziwy wzór dla wszystkich rosnących niezależnych panien!


Jednakże opis nie oddaje całkowitej wymowy tej wyjątkowej książki, opatrzonej przepięknymi ilustracjami wykonanymi przez DVF Studio. Tom jest  już dostępny na łamach serwisu Amazon.com, w cenie 22 dolarów USD. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja