lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > DUET MATKA-CÓRKA NA OKŁADCE KWIETNIOWEGO VOGUE PARIS
Lamode.info

DUET MATKA-CÓRKA NA OKŁADCE KWIETNIOWEGO VOGUE PARIS

DUET MATKA-CÓRKA NA OKŁADCE KWIETNIOWEGO VOGUE PARIS

Dodane przez Marta Waglewska
15 Marzec '16

Choć zjawisko nepotyzmu w świecie mody jest na tyle częste, że stało się tematem nieustającej debaty, trudno dyskutować z siłą genów. Tak jest w przypadku ikony modelingu lat 90. i jej 14 - letniej córki, która ma za sobą udany debiut  w branży. Cindy Crawford, która jakiś czas temu oficjalnie pożegnała się z zawodem i Kaia Gerber, mogąca pochwalić się nie tylko oszałamiająca liczbą ponad 400 tysięcy followersów na Instagramie, ale przede wszystkim kontraktem z IMG Models i udziałem w kampanii Alexandra Wanga, pojawiły się w duecie na okładce kwietniowej edycji Vogue Paris sfotografowane przez Mario Testino i wystylizowane przez redaktor naczelną magazynu Emmanuelle Alt.

 

Nie jest to debiut tego duetu w świecie mody, choć na pewno najpoważniejsze jak dotychczas wspólne zobowiązanie. Crawford wraz z córką, która dopiero za dwa lata będzie mogła oficjalnie rozpocząć karierę wybiegową, a także z synem Presleyem związanym z tą samą agencją co siostra, pojawili się wspólnie w ubiegłorocznym wrześniowym edytorialu Vogue’a.  Poza tym Kaia z mamą przed 4 laty wzięła udział kampanii marki JC Penney z okazji Dnia Matki.

 

Nie ma wątpliwości, że najświeższa okładka z udziałem wschodzącej gwiazdy modelingu będzie kamieniem milowym w jej karierze, a sama modelka ma wszelkie zadatki, by stać się ulubienicą branży na dłużej!

 

fot. Instagram.com/cindycrawford

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja