lamode > MODA POLSKA > MARKI > DUD.ZIN.SKA – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

DUD.ZIN.SKA – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

DUD.ZIN.SKA – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Kinga Rylska
17 Czerwiec '14

DUD.ZIN.SKA to marka prowadzona przez Annę Dudzińską, absolwentkę krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Cechą charakterystyczną i wyróżnikiem jej twórczości są kontrasty - jak sama twierdzi, jej prace to pewnego rodzaju użytkowa awangarda. W kolekcjach możemy zobaczyć  m.in. takie zestawienia jak: mat i błysk czy nowoczesność i tradycję.

 

Szczególnym znakiem rozpoznawczym marki są ręcznie wytwarzane ubrania z misternie robionych dzianin - przede wszystkim oversize’owe swetry, płaszcze czy bluzy. Inspiracją do pracy jest nowoczesna architektura oraz wszelkiego rodzaju design w zestawieniu z elementami przyrody.

 

 

Warto wspomnieć, że jej  dotychczasowe kolekcje zostały wielokrotnie pokazane na stronie głównej portalu NOT JUST A LABEL oraz wyróżnione na największej platformie przewidującej trendy w modzie WGSN. Jest laureatką nagrody HUSH Selected za wizję marki oraz finalistką w konkursie MUUSE na najbardziej obiecującego młodego projektanta według Vogue Talents.

 

Kolekcje Dudzińskiej można było oglądać m.in. na Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Fashionclash w Holandii, w strefie Fashione’r na Heineken Open’er Festival czy teżna CPD Signatures w Dusseldorfie.  Swoje prace pokazywała również w Galerie Joseph w ramach projektu C-Kult w Paryżu. Jej ubrania zostały pokazane przez najważniejsze portale o modzie i designie, a od wczoraj projekty marki DUD.ZIN.SKA można  kupić na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com

 

Zajrzyjcie koniecznie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja