lamode > MODA POLSKA > NEWSY > DRUGI NUMER MAGAZYNU SOLAR – WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

DRUGI NUMER MAGAZYNU SOLAR – WIOSNA LATO 2014

DRUGI NUMER MAGAZYNU SOLAR – WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Artykuł Promocyjny
17 Marzec '14

Ma inspirować, zaciekawiać, poszerzać horyzonty i dwa razy do roku prezentować propozycje na nowy sezon. Pierwszy numer magazynu marki Solar światło dzienne ujrzał we wrześniu, a już dziś przed Wami jego kolejna odsłona. Wciąż z założenia minimalistyczny, tym razem dodatkowo zwraca uwagę kolorem, którym oficjalnie ogłasza wiosnę lato 2014.

 

To wydanie, podobnie jak poprzednie, nie tylko dostarcza treści łączącej różne dziedziny – od kultury, poprzez modę i design, aż do sztuki – ale także pozwala nacieszyć oko. Tuż obok tekstów znajdziemy, więc piękne fotografie pochodzące m.in. z wcześniej niepublikowanej sesji zdjęciowej autorstwa Lidii Popiel. Marka wraz z fotografką zabiera nas w podróż na upalną Gran Canarię, gdzie w egzotycznych plenerach uchwycono projekty z kolekcji wiosna lato 2014. W magazynie przeczytamy także artykuł o Modrianie, malarzu, którego dzieła wpłynęły na twórczość wielu projektantów oraz o Peggy Guggenheim – kolekcjonerce i propagatorce sztuki XX wieku. Nie zabraknie w nim najnowszej sesji wizerunkowej oraz lookbookowej Solar, a także podpowiedzi, na jakie dodatki warto postawić w tym sezonie.

 

Chcecie wiedzieć więcej? Numer dostępny jest już w salonach marki oraz w wersji na iPada do pobrania bezpłatnie na appStore: http://bit.ly/1ncmlIO, a w naszej galerii znajdziecie jego zapowiedź!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja