lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > DRUGA EDYCJA WARSAW FASHION FILM FESTIVAL
Lamode.info

DRUGA EDYCJA WARSAW FASHION FILM FESTIVAL

DRUGA EDYCJA WARSAW FASHION FILM FESTIVAL

Dodane przez Ismena Dąbrowska
01 Marzec '13

Coraz częściej dostrzega się połączenie mody i filmu. Kampanie reklamowe urastają do rangi sztuki, a hollywoodzkie produkcje ponownie, jak kiedyś, do współpracy zapraszają projektantów, czego najlepszym przykładem jest film „Wielki Gatsby”. Niebawem zadebiutuje w polskich kinach i będziemy mogli się przekonać jak poradziła sobie Miuccia Prada odpowiedzialna za kostiumy.

 

Dlatego też dostrzegając coraz intensywniejszy romans mody z filmem w ubiegłym roku powstała inicjatywa, dzięki której już w drugi weekend marca będziecie mogli zobaczyć najciekawsze światowe propozycje w warszawskim Multikinie. Warsaw Fashion Film Festival rusza z drugą edycją!

 

W programie między innymi premierowy pokaz w Polsce dokumentu o legendarnej redaktor naczelnej Vogue US, Diana Wreeland – The eye has to travel. Dodatkowo gościem specjalnym jest założycielka słynnej Biby – Barbara Hulanicki. Brzmi zachęcająco? Wszystkie potrzebne informacje – repertuar czy szczegóły dotyczące towarzyszących festiwalowi warsztatów znajdziecie tutaj.

 

Widzimy się w weekend 6-9 marca w Multikinie? Zobaczcie jak wspominamy poprzednią edycję.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja