lamode > URODA > MARKI > DREW BARRYMORE ZAKŁADA MARKĘ KOSMETYCZNĄ
Lamode.info

DREW BARRYMORE ZAKŁADA MARKĘ KOSMETYCZNĄ

DREW BARRYMORE ZAKŁADA MARKĘ KOSMETYCZNĄ

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
18 Grudzień '12

Trzy dekady kariery aktorskiej wydają się nie zadowalać jednej z popularniejszych aktorek Hollywood - Drew Barrymore od pewnego czasu wzięła się za produkcję i reżyserię. Równolegle zdobywała doświadczenie w branży kosmetycznej pomiędzy 2004 a 2005 rokiem była rzeczniczką Lancôme, później zaś dyrektorem kreatywnym i twarzą Cover Girl Procter & Gamble Co 's. Obecnie idzie o krok dalej, zakładając własna markę kosmetyków kolorowych we współpracy z grupą Maesa. Produkty wejdą do sprzedaży w ramach sieci Wal-Mart już w styczniu 2013.

Marka Flower będzie dostępna w Internecie pod adresem walmart.com oraz w sklepach tej sieci. Chociaż Maesa i Wal-Mart nie ujawnia warunków ich umowy wyłączności, obie strony potwierdzają, iż jest to dlugofalowy kontrakt. Źródła branżowe szacują, iż Flower będzie generować 50 milionów dolarów w pierwszym roku sprzedaży detalicznej.


Produkty Flower będą sprzedawane w cenie od 4,98 dolarów do 13,98 dolarów i obejmą wiele rodzajów kosmetyków - 70 do twarzy, 44 do oczu, 51 do ust i 16 do paznokci. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja