lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > „DRESS NORMAL” – NOWA KAMPANIA MARKI GAP NA JESIEŃ 2014
Lamode.info

„DRESS NORMAL” – NOWA KAMPANIA MARKI GAP NA JESIEŃ 2014

„DRESS NORMAL” – NOWA KAMPANIA MARKI GAP NA JESIEŃ 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
21 Sierpień '14

Stonowane kolory z dominująca rolą czerni, prostota i brak ekstrawagancji, oszczędne kroje i nieskomplikowane stylizacje. Popularna ostatnimi czasy tendencja „normcore” stała się jednym z najczęściej omawianych antytrendów w świecie mody.  Promowanie zwyczajności okazało się również atrakcyjnym środkiem przekazu dla wielu znanych marek.  Idealnym przykładem może być najnowsza jesienna kampania marki GAP, której przyświeca hasło przewodnie - „Dress Normal”.


W sesji wizerunkowej promującej kolekcję GAP, pojawili się aktorzy i aktorki z popularnych amerykańskich seriali – Zosia Mamet z „Girls”, Elisabeth Moss z „Mad Mena”, Luke Grimes z „True Blood”, Michael K. Williams z „Boardwalk Empire”, aktorka Jena Molone z popularnej produkcji „Hunger Games” oraz gwiazda filmowa Anjelica Huston, która na początku swojej kariery była również modelką.

 

Jak powiedział Seth Farbman, globalny dyrektor marketing GAP: „Znalezienie swojej własnej wersji ‘normalnego ubioru’ jest sztuką – moja normalność jest inna, niż twoja i na tym polega esencja kampanii”.  

 

„Tej jesieni, GAP celebruje ubieranie się dla siebie i szukanie tych idealnych elementów garderoby – pary dżinsów, T-shirtu – to sprawia, że czujesz się pewny swojego autentycznego siebie” – dodał.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja