lamode > URODA > MARKI > DR HOUSE TWARZĄ L'OREAL PARIS MEN EXPERT
Lamode.info

DR HOUSE TWARZĄ L'OREAL PARIS MEN EXPERT

DR HOUSE TWARZĄ L'OREAL PARIS MEN EXPERT

06 Lipiec '11

Aktor Hugh Laurie międzynarodową popularność zdobył dzięki kultowej już roli w serialu “Dr House”. Po zakończeniu zdjęć do odcinków ósmej serii, najlepiej zarabiający gwiazdor telewizyjny w Ameryce zdecydował się na nową rolę. Jak poinformowała marka L’Oreal Paris, serialowy Gregory House dołączył właśnie do męskiego grona ambasadorów marki, jak Gerard Butler czy Patrick Dempsey i swoim wizerunkiem promować będzie linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy L’Oreal Paris Men Expert.

 

Jak się okazuje początkowo aktor miał wiele wątpliwości co do podjętej przez siebie decyzji: Na początku pomyślałem sobie, że popełniłem błąd. Jednak zrozumiałem, że L’Oreal nie szuka modeli, a mężczyzn z silną osobowością, którzy nie boją się przyznać, że używają kosmetyków. Co więcej, uznają to za coś męskiego – podkreślił Hugh Laurie.

 

Specjaliści obserwują dziś prawdziwy rozkwit w przemyśle kosmetycznym skierowanym do mężczyzn. Obecnie nikogo nie dziwi już fakt, że panowie podobnie jak panie w równym stopniu dbają i inwestują w swoją urodę. Eksperci L’Oreal są przekonani, że wybór Hugh Laurie na ambasadora marki to świetny krok. Nam ten pomysł bardzo się podoba!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja