lamode > URODA > ZAPACHY > DOLCE&GABBANA – KAMPANIA THE ONE ZE SCARLETT JOHANSSON I MATTHEW MCCONAUGHEY
Lamode.info

DOLCE&GABBANA – KAMPANIA THE ONE ZE SCARLETT JOHANSSON I MATTHEW MCCONAUGHEY

DOLCE&GABBANA – KAMPANIA THE ONE ZE SCARLETT JOHANSSON I MATTHEW MCCONAUGHEY

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
10 Listopad '15

Ona współpracuje z Dolce&Gabbana od 2009 roku – była twarzą kosmetyków, perfum i kolekcji odzieży. On był ambasadorem zapachu od 2008 roku. Już raz spotkali się razem podczas pracy nad kampanią dwa lata temu, a teraz ponownie tworzą zgraną parę w kolejnym projekcie. Głównymi bohaterami nowej kampanii kultowych perfum „The One” zostali Scarlett Johansson i Matthew McConaughey.

 

Za pierwszym razem biało-czarna sesja ukazywała wytworna kobietę i eleganckiego, ale jednocześnie nonszalanckiego mężczyznę – bliscy sobie, celebrujący życie. Obecna reklama nabiera zupełnie innego charakteru i wpisuje się w ostatnio lansowany przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana kult włoskiej rodziny. Równie szykowna co ostatnio para tym razem spędza czas familijnie, przy zastawionym stole, w towarzystwie trzech innych osób. Wszyscy w biało-czarnych, klasycznych stylizacjach, uśmiechają się i radują swoją obecnością, jednocześnie… promując perfumy.

 

Sam zapach The One ma być kwintesencją kobiety i mężczyzny Dolce&Gabbana, którzy posiadają zróżnicowane osobowości, są naturalnie czarujący i zawsze na czasie oraz nieustannie pozostają w centrum uwagi. Jak oceniacie nową ideę promowania perfum duetu włoskich projektantów?

 

fot. Instagram.com/dolcegabbana

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja