lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > DITA VON TEESE DLA BARE NECESSITIES
Lamode.info

DITA VON TEESE DLA BARE NECESSITIES

DITA VON TEESE DLA BARE NECESSITIES

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
23 Lipiec '14

Trudno jest wyobrazić sobie lepszych partnerów do współpracy, kiedy na horyzoncie pojawia się kolaboracja jednego z największych sklepów internetowych z bielizną Bare Necesssities oraz znanej gwiazdy burleski Dity Von Teese.

 

W ofercie Bare Necessities znajdą się wszystkie kluczowe kolekcje, stworzone specjalnie przez współczesną ikonę stylu retro, a wśród nich linie: Madame X, Man Catcher, Sheer Witchery oraz Star Lift. Co więcej, będą one dostępne w szerokiej rozmiarówce, co zdecydowanie otwiera markę na znacznie większą grupę klientek. Tym samym, Bare Necessities plasuje się w ścisłej czołówce sklepów, skoncentrowanych również na paniach o pełnych kształtach.

 

„Wierzę, że bielizna może być zarówno praktyczna, jak i ‘glamour’. Posiada moc, która pozwala czuć się kobiecie pożądaną, a co za tym idzie - być obiektem pożądania. Jednak ‘glamour’ nie jest przeznaczony tylko dla jednego typu kobiet; jest dla każdej kobiety, który go pożąda” – skomentowała swoją najnowszą współpracę Dita Von Teese.

 

Dodatkowo, ich wspólnemu projektowi towarzyszy specjalny konkurs dla fanów marki. Polega on na stworzeniu perfekcyjnego „kociego oka”, z którego znana jest Dita Von Teese. By zakwalifikować się do konkursu, na zdjęciu swojego makijażu, uczestnicy muszą dodać Instagramowe tagi:  @barenecessitiesdotcom oraz #DitaCatEye. Autorzy najlepszych pomysłów zostaną nagrodzeni produktami, sygnowanymi nazwiskiem Von Teese.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja