PL / EN
DIORSKIN FOREVER – NOWOŚCI MAKIJAŻOWE MARKI DIOR

DIORSKIN FOREVER – NOWOŚCI MAKIJAŻOWE MARKI DIOR

Zaawansowana technologia oparta na banalnie prostym pomyśle – sprawdźcie! 

Popisowy produkt marki Dior w postaci podkładu Diorskin Forever Fluide, który nie tylko przysporzył marce rzesze wiernych klientek, ale też jest powodem do dumy dla samych jego twórców, właśnie pojawia się w nowej odsłonie.

 

Paleta wzbogacona o dodatkowe odcienie zawierające pielęgnacyjny koncentrat zwężający pory, a także nowość – innowacyjny podkład w poduszeczce Diorskin Forever Perfect Cushion korygujący niedoskonałości i odżywiający skórę to propozycje Dior Makeup na wiosnę 2017.

 

Matowy, ujednolicający kolor cery podkład inspirowany był koreańskimi trikami makijażowymi łączącymi makijaż z pielęgnacją za pomocą wspomnianej poduszeczki. Technologia „Air Cushion”, którą Dior chce opatentować, pozwała skórze wchłonąć odżywcze składniki zawarte w produkcie, zaś tym, które nadają jej matowe świetliste wykończenie - osiąść na jej powierzchni.  

 

Choć przenośna formuła kosmetyku umożliwia drobny retusz w ciągu dnia, jego trwałość i sposób w jaki „przywiera” do powierzchni skóry, czyni go zbędnym.  Dla Polek dodatkowo interesująca będzie kwestia odcieni – słowiańska uroda potrzebująca szczególnie precyzyjnego wyważenia różu i żółci zostanie podkreślona za pomocą 6 (i aż 16 dostępnych w ofercie płynnego podkładu) półtonów. Lubimy!

 

 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: dior | diorskin | makijaż | nowości | diorskin forever fluide |

podobne artykuły