lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > DEBIUT LOTTIE MOSS NA ŁAMACH DAZED&CONFUSED LUTY 2014
Lamode.info

DEBIUT LOTTIE MOSS NA ŁAMACH DAZED&CONFUSED LUTY 2014

DEBIUT LOTTIE MOSS NA ŁAMACH DAZED&CONFUSED LUTY 2014

Dodane przez Kinga Rylska
19 Styczeń '14

Przygotujcie się na kolejną pannę Moss! Młodsza siostra Kate – Lottie - właśnie została gwiazdą najnowszego wydania Dazed&Confused, gdzie w lutowym numerze pozuje przed obiektywem duetu Sean & Seng.

 

 

Szesnastoletnia siostra supermodelki, która 3.dni temu skończyła 40.lat,  niedawno podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek Storm Model Management. Tą samą, która w latach  90-tych wypromowała Kate. Widać, że Charlotte wcale nie zamierza pozostawać w cieniu siostry i od razu prężnie zaczyna pracować na swój sukces! Czy uda jej sie także osiągnąć miano it-girl? Tego nie wie jeszcze nikt, lecz z pewnością Kate zawyżyła jej bardzo poprzeczkę, stając się ikoną i jedną z najlepiej opłacanych topmodelek wszechczasów.

 

 

Wystylizowana przez Robbie Spencer Lottie pozuje na tle przedmieścia oraz w parku, prezentując kreacje największych domów mody. Make-up artist Lotten Holmqvist i stylista włosów Karin Bigler postawili na naturalny look Charlotte, nie narzucając ściśle charakteru sesji.  

 

 

Sami się przekonajcie. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie debiutancką sesję Lottie opublikowaną na łamach lutowego wydania Dazed&Confused 2014. Myślicie, że ma szansę zostać następczynią Kate?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja