lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > DAVID BECKHAM BODYWEAR H&M – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

DAVID BECKHAM BODYWEAR H&M – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

DAVID BECKHAM BODYWEAR H&M – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Katarzyna T.
17 Sierpień '12

David Beckham nie rzuca słów na wiatr. Gdy świat obiegła wiadomość o jego projektach, były piłkarz podkreślał, że pragnie, by było to długofalowe przedsięwzięcie. Jak powiedział, tak zrobił – i już dziś możemy zobaczyć efekty jego dalszej pracy.

 

Podobnie jak ostatnio, Beckham wystąpił również w kampanii reklamowej. Zdjęcia ponownie utrzymano w surowej, czarno-białej kolorystyce, oddającej prostotę kolekcji i ukazującej zabójczo przystojnego sportowca.

 

Jestem bardzo podekscytowany nowa kampanią David Beckham Bodywear dla H&M. Chciałem za pomocą tych zdjęć pokazać siłę oraz jakość jaka stoi za moim projektem, a także jego funkcjonalność. Kolekcja składa się z wielu rożnych elementów i jest niesamowicie wygodna. Jak tylko produkty trafiły do sprzedaży, stało się dla mnie oczywiste, że będę ich używał na co dzień! – komentuje David Beckham (cyt. za materiały prasowe H&M).

 

Autorem zdjęć jest Allasdair McLellan. Kolekcja dostępna jest już w 1800 sklepach marki i w 44 krajach na całym świecie oraz w sprzedaży on-line

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja