lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > DARIA WERBOWY W MARCOWYM VOGUE UK
Lamode.info

DARIA WERBOWY W MARCOWYM VOGUE UK

DARIA WERBOWY W MARCOWYM VOGUE UK

Dodane przez Redakcja
26 Luty '14

„Rainbow Babes” to najnowszy edytorial autorstwa Mario Testino dla brytyjskiego Vogue’a, którego gwiazdą została przepiękna Daria Werbowy.

 

 

Tłem niezwykłej sesji była południowo - francuska malownicza miejscowość Eze, która w doskonały sposób podkreśliła charakter oryginalnych stylizacji, stworzonych przez Lucindę Chambers.

 

 

Stylistka postawiła na ekscentryczną mieszankę, łączącą w sobie stroje inspirowane bohemą z lekką nutą sportowego szyku (getry Prada), oddając w pełni ducha nadchodzącego lata.

 

 

Daria jako „rainbow babe”, w wiżażu au naturel, miała na sobie kreacje od najlepszych domów mody (Prada, Etro, Gucci) i tym samym zyskała unikatowy wygląd stylowej współczesnej szamanki, rodem z afrykańskiego plemienia.

 

 

Warto także zwrócić uwagę na oryginalną masywną biżuterię w stylu boho, która stanowi prawdziwą „kropkę nad i”.

 

 

Współczesna interpretacja stylu bohemy i afrykańskich inspiracji oraz skąpana w słońcu,  naturalna modelka, to naszym zdaniem świetne udane połączenie!

 

 

Co sądzicie o Darii Werbowy w obiektywie Mario Testino? Koniecznie przyjrzyjcie się bliżej galerii zdjęć pochodzących z edytorialu!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja