lamode > URODA > MARKI > DAPHNE GUINNESS DLA MAC
Lamode.info

DAPHNE GUINNESS DLA MAC

DAPHNE GUINNESS DLA MAC

Dodane przez Karolina K.
26 Grudzień '11

Daphne Guinness - artystka, która ponad wszystko ceni wolność. Będąc matką, modelką, muzą, dziennikarką i dziedziczką fortuny Guinness, postanowiła swój barwny życiorys wzbogacić o jeszcze jedno kreatywne doświadczenie. Wolnomyślicielka i interdyscyplinarna arystokratka rozpoczęła więc współpracę z marką MAC i stworzyła swoją pierwszą kolekcję makijażu.

 

Paleta odcieni jest wysublimowana i przeciwstawia się nieco ogólnie panującym trendom. Propozycje kolorów odbiegają od tych aktualnie modnych i ukazują tym samym głęboki związek z osobowością ich autorki. Aby stworzyć tę kolekcję, Guinness zrzuciła buty na niebotycznie wysokich obcasach i całkowicie zagłębiła się w świat makijażu. W efekcie powstała kolekcja elegancka, utrzymana w klasycznie pięknych, acz chłodnych tonacjach.

 

Jak podkreśla Daphne – jeśli nie robi się czegoś samemu lub nie jest się częścią procesu, ostateczny efekt nie jest interesujący ani autentyczny. Dlatego w projekt dla MAC zaangażowała się bez reszty i dzięki temu powstały projekty prawdziwie autorskie i dopracowane do perfekcji. Po inspiracje Guinness sięgnęła do własnego życia - dyskretny luksus antycznej porcelanowej chińskiej wazy, światło oświetlające chmury nad jej domem z dzieciństwa w północnej Hiszpanii, odcienie Duccio, obrazy Whistlera, kosmos.

 

Kolekcja skierowana jest do kobiet wolnych, ekstrawaganckich i wiernych swoim intelektualnym, duchowym i artystycznym przekonaniom, do kobiet pięknych.

 

Poznajcie pełną kolekcję makijażu Daphne Guinnes for MAC w naszej galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja