lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CZTERY OKŁADKI WONDERLAND INSPIROWANE FILMEM „MEAN GIRLS”
Lamode.info

CZTERY OKŁADKI WONDERLAND INSPIROWANE FILMEM „MEAN GIRLS”

CZTERY OKŁADKI WONDERLAND INSPIROWANE FILMEM „MEAN GIRLS”

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
26 Sierpień '14

Jest to z pewnością film, który idealnie realizuje schemat typowych amerykańskich komedii dla nastolatków. Szkolne miłości i dramaty, koleżeńskie kłótnie i klasyczne podziały na rywalizujące ze sobą grupki kujonów, cheerleaderek, alternatywnych dziewcząt, eleganckich panienek i gwiazd futbolu. Mało skomplikowana fabuła „Mean Girls” (polski tytuł: „Wredne dziewczyny”) szybko zyskała spore grono nastoletnich fanów na całym świecie. Dodatkowo film wypromował takie nazwiska jak Rachel McAdams, Amanda Seyfried czy Lindsay Lohan.

 

Jesienna edycja brytyjskiego magazynu Wonderland nie tylko przypomina nam o zrealizowanej dziesięć lat temu amerykańskiej komedii, ale również poświęca swoją uwagę dawnej idolce nastolatek – Lindsay Lohan. W ostatnich latach, gwiazda na jakiś czas zniknęła z okładek najpopularniejszych magazynów, a jej świetnie rozwijającej się karierze zaszkodziły takie problemy jak uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Tym razem Lohan pojawia się przed obiektywem Alexa Sainsbury, a okładkowej fotografii towarzyszą cytaty z „Mean Girls” – „I can’t help that I’m so popular!” czy „You can’t sit with us”.


Na pozostałych okładkach pojawiły się modelka Barbara Palvin oraz aktorki młodego pokolenia Stacy Martin i Saoirse Ronan. Każdemu zdjęciu towarzyszy nagłówek będący komentarzem do jego bohaterki.

 

Wszystkie okładki zobaczycie w naszej galerii.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja