lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > COS ŚWIĘTUJE PIERWSZY ROK NA POLSKIM RYNKU!
Lamode.info

COS ŚWIĘTUJE PIERWSZY ROK NA POLSKIM RYNKU!

COS ŚWIĘTUJE PIERWSZY ROK NA POLSKIM RYNKU!

Dodane przez Kinga Rylska
23 Wrzesień '13

COS gości na naszym rynku gości już rok i właśnie z tej okazji w miniony czwartek (19.09) w concept store Mysia 3 zostało urządzone oficjalne przyjęcie. Co skłoniło szwedzką markę do otwarcia swojego butiku w Polsce? “Światy designu oraz architektury stanowią dla nas ważną inspirację, zarówno w tworzeniu nowych kolekcji, jak również podczas projektowania wnętrz naszych sklepów. W Polsce spotkaliśmy wiele osób, które podobnie do nas czerpią inspirację ze świata sztuki oraz designu” – powiedziała Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej kolekcji COS.

 

 

W ramach 1. rocznicy COS na naszym rynku, marka zaprosiła do współpracy wybrane studia designerskie. Przez trzy tygodnie Studio Rygalik, biuro architektoniczne MOOMOO oraz duet projektantów chmara.rosinke przedstawią swoje prace-inspiracje w sklepie COS w Warszawie przy ulicy Mysiej 3, które nawiązują do filozofii marki. „Steve Jobs zwrócił uwagę na to, że design ma ogromne znaczenie w przedmiotach codziennego użytku. Mamy potrzebę otaczania się rzeczami pięknymi, na co dzień. Współpracę z COS traktujemy, jako przygodę, bo na co dzień projektujemy architekturę. Mariaż mody, designu i jakości sprawia, że rodzą się małe dzieła sztuki, jak meble, czy elementy wyposażenia wnętrz. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim eventom nasza praca będzie miała okazję za chwilę pojawić się w zupełnie nowych okolicznościach. Zacznie żyć swoim życiem” – mówią Łukasz Pastuszka i Jakub Majewski z pracowni MOOMOO.

 

 

Pierwsze urodziny Cos na polskim rynkufot.AKPA/Pierwsze urodziny Cos na polskim rynku

 


Na przyjęciu nie mogło zabraknąć znanych osobistości. Razem z COS świętowali m.in. : Dorota Williams, Kamilla Baar, Magda Schejbal, Olga Frycz, Jacek Borcuch, Malwina Wędzikowska, Agata Passent, Filip Bobek, dziennikarze modowi oraz styliści. Przyjaciele marki z lampką szampana buszowali w poszukiwaniu jesiennych „must have”. „Dobre, nieprzemakalne buty, ciepły płaszcz albo sztuczne futerko i fajna czapa.” – powiedziała Magda Schejbal. Także Dorota Williams postanowiła zadbać o swoją szafę, stawiając na oversize’owe fasony. „Nie jestem fanką ciepłych kolorów, jesiennej feerii, tych wszystkich pomarańczy, rdzy, rudości, przygaszonego orange. Pewnie znów wejdę w moją ukochaną czerń. Chętnie zajrzę też do męskiej szafy. Kocham marynarki, a jesień i zima to jest taki moment, kiedy to się zawsze sprawdza.” – powiedziała stylistka.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak prezentowały się gwiazdy na 1. urodzinach COS w Polsce!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja