lamode > MODA POLSKA > NEWSY > CO NOWEGO W MODZIE – 17.10.2013
Lamode.info

CO NOWEGO W MODZIE  – 17.10.2013

CO NOWEGO W MODZIE – 17.10.2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
17 Październik '13

Ruszamy z naszym nowym cyklem! W jednym miejscu zbieramy skróty nowości na polskim i zagranicznym rynku, kolejne współprace czy wydarzenia, o których warto wiedzieć oraz informacje prosto z branży.

 

  • Latem francuska marka Hermès wypuściła na rynek niebieskie piłki do koszykówki z najwyższej jakości skóry za bagatela 12 tysięcy dolarów! Teraz przerzuca się na kolarstwo. Od listopada w ofercie domu mody znajdziemy rowery wykonane ręcznie z włókna węglowego z siodełkiem i kierownicą wykończonymi skórą. W zamyśle miały być proste, eleganckie i łatwe w użyciu. O dziwo za tę przyjemności zapłacimy nieco mniej niż za piłkę, bo 11 tysięcy dolarów.

 

  • Olka Osadzińska współpracuje z Lenovo przy kolejnej odsłonie projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Tym samym rozpoczynając etap dedykowany ilustracji. 3 października ruszył trzytygodniowy konkurs, skierowany do młodych talentów, tak zwanych DO’ersów, kreatywnych ludzi z pasją, którzy szukają możliwości ciągłego rozwoju. Nagroda? Warsztaty pod okiem tej jednej z najlepszych polskich ilustratorek. Szczegóły tutaj: www.zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs-z-olka

 

  • Nowa linia jeansów Levi’s Revel jest już w sprzedaży! Kształtują sylwetkę, maskują niedoskonałości i podkreślają atuty - wszystko dzięki technologii Liquid Shaping. Dzięki niej strecz rozciąga się w 4 kierunkach w najbardziej strategicznych obszarach, przez co doskonale uwydatnia zalety sylwetki, oplata ją unosząc pośladki i porusza się wraz z kobiecym ciałem. Wygodne niczym druga skóra!

 

  • Istniejąca od 2008 roku, męska linia popularnej hiszpańskiej sieciówki, nareszcie dotarła do Polski. Pierwszy sklep H.E. by MANGO otwarto w poznańskim Starym Browarze. Na 220 m2 znajdziemy kolekcję jesień-zima obejmującą 500 wzorów ubrań i akcesoriów, która składa się z linii premium i casual.

  • Warszawski Dom Mody Klif się zmienia! Po solidnej modernizacji do końca roku pojawi się tam 13 nowych marek. Wśród nich znajdziemy m.in. drugi sklep COS w stolicy i pierwszy H&M z pełną linią akcesoriów do wyposażenia wnętrz Home, która właśnie wchodzi do Polski.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja