lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CHRISTY TURLINGTON I ADRIANA LIMA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA LOVE MAGAZINE
Lamode.info

CHRISTY TURLINGTON I ADRIANA LIMA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA LOVE MAGAZINE

CHRISTY TURLINGTON I ADRIANA LIMA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA LOVE MAGAZINE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
30 Lipiec '14

Kolorowe wstążki wplątane w burzę loków, pukle platynowych blond włosów, chusty zawiązane jak czepki na piętrzących się koafiurach i niekończące się warstwy tiulowych falbanek na ubraniach. Słodką rokokową dekoracyjność przełamały ciężkie buty, skórzane gorsetowe topy i kraciasta koszula, dzięki czemu stylizacje zyskały wyraz punkowego buntu i agresywności. Historyczne nawiązania były ciekawym kontrastem dla nowoczesnych płaszczy z transparentnego PCV oraz puchowych okryć wierzchnich z kolorowymi nadrukami.

 

Sesja okładkowa nosząca tytuł „Ribbons” to dzieło duetu fotografów Inez & Vinoodh. W role głównych bohaterek edytorialu LOVE Magazine wcieliły się Christy Turlington i Adriana Lima, a za pomysłowe stylizacje odpowiadał Panos Yiapanis. Przy tak doskonale zgranej ekipie, trudno nie spodziewać się zachwycających efektów.

 

Pomieszanie rockowego stylu, kolorowej ekstrawagancji rodem z estetyki japońskiej subkultury Harajuku oraz echa fête galante, znanego z malarstwa Jean-Antoine Watteau, François Boucher i Jean-Honoré Fragonarda stworzyły bardzo ciekawą, eklektyczną sesję.

 

O doskonałych rezultatach możecie przekonać się w naszej galerii.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja