lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > CHRISTIAN DIOR RESORT 2013 – WIEK NIEWINNOŚCI
Lamode.info

CHRISTIAN DIOR RESORT 2013 – WIEK NIEWINNOŚCI

CHRISTIAN DIOR RESORT 2013 – WIEK NIEWINNOŚCI

Dodane przez Katarzyna T.
01 Lipiec '12

Christian Dior po ekscentrycznych kolekcjach Johna Galliano celuje w zachowawczą klasykę, która wywiodła markę na sam szczyt w latach 50. XX wieku. Strategia ta wydaje się skutkować, skoro kolejna już kolekcja utrzymana jest w podobnym stylu, bezpośrednio nawiązującym do tradycji francuskiego domu mody.

 

Resort 2013 zdominowały barwy jasne – z rzadka przeciwstawiane głębokiej czerni. Króluje biel oraz beż, ale pojawiają się również soczysta pomarańcz, kobieca czerwień oraz migoczące brokatem złoto. Klasyczne kroje, podkreślające talię i biodra zestawiono ze sportowymi detalami, nadającymi kolekcji bardziej nowoczesnych charakter. 

 

Zjawiskowe suknie wieczorowe w pewnością zagoszczą na czerwonych dywanach – najważniejsze są jednak rozwiązania na co dzień. Krótka, elegancka kurtka, świetnie wyglądająca zarówno na każdej kobiecie, jak i w zestawieniu z dowolną częścią garderoby, w dowolnym kroju i fasonie. Całość jest w dziewczęcy  sposób zalotna, trochę kobieca, trochę staroświecka, ale i trochę nowoczesna. Rozwiązanie tak bezpieczne, jak i wymagające wielkiego wyczucia.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja