PL / EN
CHOCOKATE - SŁODKA BIŻUTERIA

CHOCOKATE - SŁODKA BIŻUTERIA

Moda, sztuka i zamiłowanie do słodkości pod jednym szyldem - poznajcie Chocokate!

CHOCOKATE to marka powstała z zamiłowania do słodkości, mody oraz sztuki. Ręcznie wykonane elementy w kształcie ciastek i pralin zmieniają swoją estetykę w zależności od tematyki kolekcji. Charakterystyczny piernikowy ludzik opowiada historie z życia projektantki oraz znanych jej nowoczesnych kobiet. Miewa on marzenia, podróżuje i uparcie dąży do spełnienia życiowych celów, kocha życie i tropi modowe trendy.

 

Wyraziste projekty Chocokate pokochały liczne polskie i zagraniczne gwiazdy, między innymi Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Magda Mołek, Natalia Siwiec, Anna Dereszowska czy Selena Gomez. Artykuły na temat biżuterii publikowane były w prestiżowych magazynach mody, a także docenione przez stylistów. Spotkały się one również z uznaniem podczas licznych wystaw, między innymi w Londynie, Los Angeles, a także w Nowym Jorku, mieście, do którego projektantka powraca po kolejne inspiracje.

 

Kolekcja WISHES oparta jest na trzech charakterystycznych dla marki kształtach - piernikowego ludzika, serca i gwiazdy. Symbolizują one życzenia przyjaźni, miłości i szczęścia. Wykonane ze srebra i pozłacane herbatniki przypominające karty do gry, pierścionki, kolczyki oraz bransoletki, to propozycja dla osób ceniących słodki, bajkowy styl połączony z elegancją i minimalizmem.

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: Chocokate | marka Chocokate | biżuteria Chocokate | kolekcja Chocokate | polska marka Chocokate |

podobne artykuły