PL / EN
CHLOE FLEUR DE PARFUM – NOWOŚĆ W PORTFOLIO MARKI

CHLOE FLEUR DE PARFUM – NOWOŚĆ W PORTFOLIO MARKI

Kolejna udana wariacja na temat róży!

Stworzona w laboratoriach marki w 2008 roku róża była tak doskonała, że stała się olfaktorycznym znakiem rozpoznawczym domu mody Chloe. Jako idealne odzwierciedlenie cech charakteryzujących markę, a więc delikatności i elegancji, stała się bazą kolejnych edycji kultowych perfum.

 

Nie inaczej jest i tym razem: debiutująca właśnie na rynku woda Chloe Fleur de Parfum to kolejna wariacja na temat tego kwiatu. Bogaty bukiet tego luksusowego zapachu swą niespotykaną intensywność i głębie zawdzięcza samemu sercu róży – najdelikatniejszej i najcenniejszej jej części. Zmysłowe florystyczne akordy Chloe Fleur de Parfum zmiękczone są aksamitnym słodkawym aromatem kwiatu wiśni, a całość zamknięta jest w kultowym klasycznym flakonie wykończonym kokardą w odcieniu beżu.

 

Ambasadorką nowego zapachu jest niezmiennie Dree Hemingway. Tym razem amerykańska piękność pozuje duetowi Inez&Vinoodh, a czarno-białe surowe portrety świetnie korespondują z nowoczesnym, a jednocześnie wiernym klasyce stylem marki.

 

Chloe Fleur de Parfum dostępny jest w trzech pojemnościach: 30 ml w cenie 255 PLN, 50 ml w cenie 365 PLN oraz 75ml – 445PLN.

 

 

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: Chloe | chloe fleur de parfum | dree hemingway |

podobne artykuły