lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CHANTAL THOMASS DLA COCA-COLA LIGHT
Lamode.info

CHANTAL THOMASS DLA COCA-COLA LIGHT

CHANTAL THOMASS DLA COCA-COLA LIGHT

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
29 Styczeń '14

Na smukłej butelce Coca-Coli Light pojawiła się czarna sylwetka Karla Lagerfelda, a na opakowaniu zaprojektowanym przez Marca Jacobsa znalazły się ikoniczne kroje z różnych dekad z historii mody. Z kolei Jean-Paul Gaultier ubrał kultowy napój w swój charakterystyczny gorset, jak również zaprezentował go w wersji ze słynnymi marynarskimi paskami. Przy okazji kolejnej współpracy, Coca-Cola zaprosiła do udziału znaną francuską projektantkę bielizny – Chantal Thomass.

 

Tym samym, opakowanie popularnego napoju zyskało czarne koronki i układającą się w kształt serca wstążkę. Najnowszy projekt jest nie tylko nawiązaniem do estetyki Thomass, ale również pomysłem przypominającym nam o zbliżających się Walentynkach. Nie przez przypadek metalowe puszki pojawią się w paryskich sklepach właśnie 14 lutego.

 

„Czuję się bardzo zaszczycona, że otrzymałam funkcję dyrektor artystycznej Coca-Coli Light na wiosenny sezon 2014. Myślę, że nie ma lepszego sposobu na świętowanie kobiecego uroku i zmysłowości, zawartego w moich projektach gorsetów i bielizny, niż ten kultowy napój” – wyznała projektantka w oficjalnym oświadczeniu.

 

Wszystkie projekty opakowań Chantal Thomass będą miały swoją premierę w kwietniu. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie nową kampanię Coca-Coli Light autorstwa Ellen Von Unwerth.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja