lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > CHANEL IMAN W KWIETNIOWYM LOOKBOOKU VICTORIA’S SECRET
Lamode.info

CHANEL IMAN W KWIETNIOWYM LOOKBOOKU VICTORIA’S SECRET

CHANEL IMAN W KWIETNIOWYM LOOKBOOKU VICTORIA’S SECRET

Dodane przez Redakcja
10 Kwiecień '12

Młoda afroamerykanka, Chanel Iman rozpoczęła karierę modelki w 2006 roku, kiedy to najwięksi projektanci zakochali się w niej bez pamięci. Od pierwszych chwil w branży błyszczała na wybiegach, przechadzając się w kreacjach słynnych twórców. Najpierw podbiła Nowy Jork, następnie Londyn, a potem został już tylko Mediolan i Paryż. Christian Dior, Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, Balenciaga, John Galliano, Tom Ford, Dolce & Gabbana, Versace, Hermès, Jean Paul Gaultier, Alexander McQueen, Ralph Lauren, Micheal Kors, Oscar De La Renta i Givenchy pracowali ze słynącą z pozytywnej energii i szerokiego uśmiechu Chanel.

 

Co ciekawe w 2007 roku 16-letnią wówczas wschodzącą gwiazdą zachwyciła się sama Anna Wintour nazywając ją jednocześnie jedną z „przyszłych top modelek”. Chanel stała się również najmłodszą modelką w historii, która kiedykolwiek pojawiła się na okładce Vogue. Mniej więcej od tego momentu zaczęła już na dobre obracać się w kręgu najlepszych fotografów i gościć w nasłynniejszych magazynach mody.

 

Wkrótce Chanel została dostrzeżona przez Victoria’s Secret. Projektanci kolorowej bielizny szybko ulegli jej urokowi osobistemu, a w 2010 roku oficjalnie przyznali jej skrzydła Aniołka VS. Od tego momentu modelka praktycznie nie rozstaje się z marką. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam kwietniowy lookbook z jej udziałem. Obejrzyjcie w naszej galerii zdjęcia pięknej Chanel w letnich sukienkach, elastycznych topach i ozdobnej bieliźnie!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja