PL / EN
CHANEL SKINCARE – HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME

CHANEL SKINCARE – HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME

Nawilżenie, ochrona i blask pod znakiem kultowej kamelii.

Kamelia – z szafy do kosmetyczki

Kamelia, ulubiony kwiat Coco Chanel, znany z odzieży i akcesoriów paryskiego domu mody, staje się teraz również kluczowym komponentem kosmetyków tej marki. To pierwszy raz kiedy branża beauty sięga po mikrokrople kamelii – dzięki nim cera staje się doskonale nawilżona, ale też silniejsza i bardziej odporna na stres środowiskowy.

 

5 patentów CHANEL na zaawansowaną pielęgnację skóry

Ośrodek CHANEL Research opracował pięć innowacyjnych rozwiązań, które potem opatentował i zamknął w kremie HYDRA BEAUTY Micro Crème. Patenty dotyczą formuły z mikrokropelkami kamelii, samych mikrokropel z kamelii, fazy zewnętrznej – emulsji nowej generacji oraz dwóch składników aktywnych: Camellia Alba PFA i Camellia Alba OFA. W sercu receptury mikrokrople kamelii zachowują wyciąg z rośliny w najczystszej postaci – cała ich skuteczność zostaje uwolniona w momencie zastosowania, skóra jest natychmiast nawilżona i zrelaksowana, ale również wzmocniona dzięki podwójnemu stężeniu niebieskiego imbiru.

Podobne działania wykazują uzupełniające linię CHANEL Hydra Beauty produkty: HYDRA BEAUTY Micro Sérum – pierwsze mikrofluidyczne serum zaprezentowane w 2015 roku oraz HYDRA BEAUTY Micro Gel Yeux – intensywnie wygładzający żel nawilżający do pielęgnacji okolic oczu.

CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Sérum i  CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Gel Yeux (fot. materiały prasowe)

 

 

Siła mikronawilżania

Eksperci CHANEL Reserach, łącząc trzy innowacje w ostatnim produkcie, po raz kolejny udowodnili, że są pionierami w swojej dziedzinie. HYDRA BEAUTY Micro Crème, pozbawiony surfaktantów, to koncentrat widocznych i niewidocznych mikrokropel, około 5000 na każde 50 ml produktu. Są one zwilżane i doskonale kalibrowane, a dzięki zastosowaniu technologii microfluidic TM technology mają odporność na uszkodzenia i są pozbawione błon. Od razu łączą się ze skórą i zachowują aktywny składnik w najczystszej formie aż do momentu uzyskania optymalnej skuteczności.

 

Nawilżająca siła kamelii i ochronna siła niebieskiego imbiru

CHANEL Skincare składa hołd wyjątkowemu kwiatu i jego nadzwyczajnym właściwościom nawilżającym, które kryją się pod postacią dwóch składników aktywnych: Camellia Alba PFA i Camellia Alba OFA. Pierwszy z nich stale i sukcesywnie aktywuje naturalne mechanizmy nawadniające skóry i pomaga utrzymać w jej komórkach optymalny poziom nawilżenia. Drugi komponent jest składnikiem oleoaktywnym, bogatym w polifenole, które wzmacniają barierę ochronną skóry i zapobiegają odwodnieniu; ponadto, odpowiada za objętość w zewnętrznej warstwie skóry, przez co daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

Uzupełnieniem tego duetu jest niebieski imbir (Blue Ginger PFA), silny przeciwutleniacz, który stale reguluje komórkowy system samoobrony i oferuje kompleksową ochronę przed stresem środowiskowym.

 

Sensoryczny strumień

Dzięki procesowi mikrohydratacji, tekstura CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème cechuje się osobliwą zdolnością przekształcenia po aplikacji – szybkie jej zamknięcie wzmacnia odczucia w dwóch krokach: początkowo konsystencja jest lekka i świeża niczym woda, a następnie staje się komfortowa pod postacią kremu.

 

Korzyści: wzmocnienie, zasilenie, nawilżenie

Mikrohydratacja kremu zapewnia unikalne doznania sensoryczne i ekstremalne efekty w jednym. Każde aplikacja to potwierdzony testami zastrzyk nawodnienia na 24 godziny, poprawa miękkości i elastyczności w 22 proc. oraz wzmocnienie działania przeciwutleniającego i ochronnego aż w 92 proc.

ZOBACZ TEŻ: CHANEL BLUE SERUM

CHANEL HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME (fot. materiały prasowe)


 

Nawilżający duet

Krem i serum CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème i CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Sérum to produkty uzupełniające się i działające w doskonałej synergii, dlatego też dla kompletnej i wielokierunkowej pielęgnacji warto połączyć moc tych dwóch kosmetyków. Serum jako pierwszy krok to natychmiastowa gwarancja nawodnienia i promienistości cery, podczas gdy krem staje się synonimem bariery ochronnej dla skóry i intensywnego komfortu.

 

Aplikacja CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème

Zaleca się stosowanie rano i wieczorem CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Sérum, a następnie CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème. Należy nałożyć na pięć lub sześć punktów na twarzy i subtelnie wmasowywać opuszkami palców od środka na zewnątrz. Dla odświeżenia cery w trakcie dnia można zaaplikować punktowo i cieszyć się natychmiastowym efektem blasku.

 

Dostępność CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème

Nowość CHANEL HYDRA BEAUTY Micro Crème jest już dostępna w sprzedaży stacjonarnej we wszystkich autoryzowanych perfumeriach CHANEL oraz w sprzedaży online. W Polsce produkt oferują perfumerie Douglas – do kupienia TUTAJ!

 

CHANEL HYDRA BEAUTY: nawilżenie, blask, gładkość, elastyczność i wzmocnienie – skóra piękniejsza niż kiedykolwiek!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Chanel | kremy |

podobne artykuły