PL / EN
CHANEL MAKEUP – KOLEKCJA LES BEIGES 2018

CHANEL MAKEUP – KOLEKCJA LES BEIGES 2018

Nude to styl – przekonuje CHANEL.

 

CHANEL LES BEIGES 2013 – PIERWSZA KOLEKCJA

W 2013 roku kolekcja LES BEIGES od CHANEL sprawiła, że naturalność stała się stylem. Był to manifest piękna wyrażony poprzez prostotę, elegancję, wolność i autentyczność. Przekraczając trendy i sezony, uniwersalne, naturalne piękno było niezmiennie świetliste, promienne i ponadczasowe. Make-up stał się łatwy i intuicyjny, ale to nie tylko rzecz o makijażu, ale także zachęta do poświęcania czasu dla siebie samej, bez względu na porę dnia czy roku.

ZOBACZ TEŻÉCLAT ET TRANSPARENCE DE CHANEL – KOLEKCJA CRUISE 2018

CHANEL – KOLEKCJA MAKIJAŻU LES BEIGES 2018

W 2018 roku LES BEIGES odkrywa na nowo styl nude i ustala własne zasady. Cera staje się przejrzysta, ujawniając teksturę skóry; naturalne odcienie różu pojawiają się na szczycie kości policzkowych, a usta eksponują blask oraz zdrową promienność, podczas gdy oczy zostały subtelnie omiecione podbarwioną bryzą. A ponieważ nude to nie jeden odcień, LES BEIGES przystosowuje swoją ofertę do wszystkich tonacji skóry proponując szeroką paletę i całościowe podejście (cera, oczy, usta), które uwydatnia naturalne piękno wszystkich kobiet.

Różne oblicza kobiecego piękna w kampanii CHANEL LES BEIGES

W kolekcji CHANEL LES BEIGES znalazły się kremy nawilżające z subtelnym podkładem LES BEIGES SHEER HEALTHY GLOW MOISTURIZING TINT, również z filtrem SPF 30, wielokolorowe pudry rozświetlające LES BEIGES HEALTHY GLOW LUMINOUS MULTI-COLOUR POWDER, koloryzujące balsamy do ust LES BEIGES HEALTHY GLOW LIP BALM, delikatne pomadki LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER COLOUR STICK oraz palety cieni do powiek LES BEIGES HEALTHY GLOW NATURAL EYESHADOW PALLETTE.

Poznajcie wszystkie produkty CHANEL LES BEIGES i sprawdźcie, jaki makijaż proponuje francuska marka w oparciu o nowe produkty z tej serii!

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: CHANEL Makeup | makijaż |

podobne artykuły