PL / EN
CHANEL 2.55 W ODŚWIEŻONEJ WERSJI – FILM Z KRISTEN STEWART

CHANEL 2.55 W ODŚWIEŻONEJ WERSJI – FILM Z KRISTEN STEWART

Zobaczcie nową wersję najbardziej pożądanej it-bag w historii mody!

Kristen Stewart - ulubienica Karla Lagerfelda pojawiająca się w kilku kampaniach marki w ciągu ostatnich kilku sezonów jest bohaterką także tej najświeższej, na którą poza niezwykle zmysłowymi monochromatycznymi ujęciami fotograficznymi autorstwa projektanta przedstawiającymi młodą aktorkę, składają się dwie 30- sekundowe produkcje. Podczas gdy pierwsza koncentruje się na samej postaci muzy prezentującej projekty z kolekcji „Paris in Rome”, bohaterką drugiego, odwołującego się do estetyki filmu noir, obok samej Stewart jest odświeżony model kultowej torebki Chanel 2.55.

 

 

MATERIALS_2016/MODA_ZAGRANICZNA/NEWSY/CHANEL 2.55 W ODSWIEZONEJ WERSJI – FILM Z KRISTEN STEWART/campagne-chanel-255-metiers-dart-paris-rome.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Stworzona przez Mademoiselle Coco i będąca niezmiennie od ponad półwiecza synonimem elegancji, a także obiektem pożądania milionów kobiet, ukazana zostaje w gładkiej wersji bez charakterystycznego pikowania, odszyta z cielęcej skóry.  Ucieleśnienie idei „Less is more” i nowoczesny sznyt nadany temu jednemu z najważniejszych akcesoriów w historii mody czynią tę klasyczną torebkę jeszcze bardziej en vogue. A Wam która jej wersja bardziej się podoba?

 

 

 

video

CZERWONE USTA TUTORIAL