lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > CARVEN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

CARVEN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

CARVEN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
13 Kwiecień '13

Nie wszyscy wiedzą, że marka Carven, która powróciła do branży mody w 2010 roku ma swoje korzenie w modnym Paryżu lat 50. Jej założycielką była Madame Carmen de Tomasso. Projektantka zainspirowana swoimi potrzebami, tworzyła eleganckie stroje dla drobnych kobiet.

 

 

Dziś za sterami Carven stoi Francuz Guillaume Henry, dzięki któremu marka znów stała się popularna i znana na całym świecie. W swojej kampanii na wiosnę lato 2013 proponuje wariacje na temat klasycznego kroju płaszczów, sukienek czy męskich ubrań. Projekty dla kobiet, zostały przedstawione w kolorystyce głębokiej czerwieni, granatu, zieleni, choć nie brakuje także popularnych w ostatnich sezonach printów inspirowanych sztuką XVII wieku. Kołnierzyki i obłe wycięcia – to znak charakterystyczny kolekcji.

 

 

Forma przedstawienia kampanii również przykuła naszą uwagę. Modelka Sara Blomqvist i model Thomas Sottong zostali sfotografowani na białym, oszczędnym tle. Ciała bohaterów na fotografiach poddano zabiegowi multiplikacji, tak by tworzyły niezwykłe kompozycje, dzięki czemu wyeksponowane zostały przede wszystkim ubrania i dodatki.

 

 

Zobacznie kampanie Carven wiosna lato 2013!


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja