lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CARINE ROITFELD DLA JAPOŃSKIEJ MARKI UNIQLO
Lamode.info

CARINE ROITFELD DLA JAPOŃSKIEJ MARKI UNIQLO

CARINE ROITFELD DLA JAPOŃSKIEJ MARKI UNIQLO

Dodane przez Anna Łagodzińska
21 Kwiecień '15

Od wielu miesięcy trzymana w tajemnicy wieść dotycząca współpracy Carine Roitfeld i japońskiej marki Uniqlo właśnie ujrzała światło dzienne. Potwierdziły się wszelkie domysły i pogłoski na temat najnowszej kolekcji LifeWear na jesień zimę 2015, która tworzona będzie przy udziale słynnej stylistki i redaktor naczelnej CR Fashion Book oraz dyrektora projektu Naoki Takizawa Uniqlo.

 

W kolekcji znajdzie się 40 projektów w minimalistycznej i lekko nonszalanckiej estetyce. Jak przyznała sama Roitfeld - chciałaby żeby ubrania same się nosiły, a zarazem nie deformowały kobiecych ciał. Postanowiła również, że wszystkie produkty będą wykonane z najlepszej jakości materiałów tak, by dawały komfort, wygodę i nie odejmowały stylu podczas użytkowania.

 

Kolekcja dostępna będzie w sprzedaży pod koniec października 2015 roku w sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej Uniqlo. Nie możemy doczekać się efektów tej współpracy, tym bardziej, że styl Roitfeld daleki jest od sportowej i bardzo miejskiej estetyki z jaką kojarzona jest marka.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja