lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > CARA DELEVINGNE W KAMPANII MULBERRY JESIEŃ ZIMA 2013/2014
Lamode.info

CARA DELEVINGNE W KAMPANII MULBERRY JESIEŃ ZIMA 2013/2014

CARA DELEVINGNE W KAMPANII MULBERRY JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Dodane przez Katarzyna Filcek
25 Czerwiec '13

Sceneria pełna hortensji, lizaków i różowej waty cukrowej, kraina leśnych stworów, podwodny świat pełen bajkowych bąbelków… Co sezon z zapartym tchem czekamy na to, czym zaskoczy nas reklama Mulberry, i jeszcze nigdy się zawiedliśmy!

 

 

Tym razem niezawodny Tim Walker na scenerię kampanii jesień zima 2013/2014 wybrał piękne klasyczne wnętrze XVIII-wiecznego pałacyku w Oxfordshire, choć nie byłby sobą, gdyby nie wprowadził paru baśniowych elementów w postaci omszałych drzew i całego zastępu sów, puchaczy, puszczyków czy płomykówek.

 

 

Oto jak o najnowszej reklamie marki z rozchwytywaną Carą Delevingne opowiada projektantka Emma Hill: Przytulna, znajoma wszystkim wiejska sceneria, ukazana została w mroczny, tajemniczy i uwodzicielski sposób. Tradycyjne bajki, roślinne motywy i przyziemność nocnego krajobrazu prowincji także miały duże znaczenie, tak samo jak posępne piękno wyeksponowane świetnie przez Tima Walkera oraz Ronnie Cooke Newhouse [dyr. artystyczna marki – przyp. red] (cyt. za: wwd.com).

 

 

Jak podoba Wam się Cara uchwycona przez czarodzieja fotografii mody? My jesteśmy zachwycone!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja