lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CARA DELEVIGNE I JOURDAN DUNN ZADEBIUTUJĄ NA POKAZIE VICTORIA'S SECRET
Lamode.info

CARA DELEVIGNE I JOURDAN DUNN ZADEBIUTUJĄ NA POKAZIE VICTORIA'S SECRET

CARA DELEVIGNE I JOURDAN DUNN ZADEBIUTUJĄ NA POKAZIE VICTORIA'S SECRET

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
07 Listopad '12

W tym tygodniu poznaliśmy dwa Aniołki debiutujące na tegorocznym pokazie Victoria's Secret - to nie kto inny jak Cara Delevingne i Jourdan Dunn.

 

Delevingne potwierdziła wiadomość w ubiegły weekend, publikując na Twitterze post następującej treści: "jestem bardzo podekscytowana na #VSFashionShow! Wczoraj miałam przymiarkę i jestem bardzo zadowolona z sylwetki, jaka zaprezentuję. Bądźcie przygotowani, bardzo przygotowani".

 

Dunn natomiast nie potwierdziła jeszcze oficjalnie udziału w pokazie, jednak jak podaje The Daily Telegraph, ciemnoskór Brytyjka znana z kampanii Burberry Prorsum również przejdzie po wybiegu Victoria's Secret. Dunn w ostatni weekend również prrzebywała w Nowym Jorku, choć nie bez podawania przyczyn. Jej ostatni update dotyczył  co prawda "autobusu w drodze do Winchester", wcześniej jednak obiecała, że ona wkrótcie ponownie zawita w Nowym Jorku.

 

Jourdan i Cara występując w tym dorocznym wydarzeniu pojawiają się u boku takich sław, jak Miranda Kerr, Lindsay Ellingson, Erin Heatherton, Adriana Lima, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes, Lily Aldridge i Alessandra Ambrosio. Ambrosio została wytypowana do zaprezentowania najdroższej sylwetki pokazu: wartego 2.500.000 dolarów Floral Fantasy Bra.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja