lamode > MODA POLSKA > MARKI > CANDY FRIDAY – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

CANDY FRIDAY – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

CANDY FRIDAY – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Kinga Nowicka
28 Czerwiec '14

Funkcjonalne, nowoczesne, wykonane z metalicznych materiałów i dostępne w ciekawych fasonach. Takie właśnie są projekty młodej polskiej marki Candy Friday, która od niedawna dostępna jest na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com.

 

Fani niebanalnych dodatków z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Plecaki, w klasycznym wydaniu lub w formie worka, będą idealnym uzupełnieniem zarówno męskiej, jak i damskiej garderoby. Dla tych, którzy w swoich stylizacjach preferują przede wszystkim wygodę i nie lubią nosić ze sobą zbyt wielu rzeczy, najlepszym rozwiązaniem będą ciągle modne saszetki, czyli nerki. Te, sprawdzą się zwłaszcza w sezonie letnim, m.in. na różnego rodzaju festiwalach muzycznych. Ciekawie prezentują się również kopertówki, które bez wątpienia urozmaicą każdą, nawet elegancką i wieczorną stylizację oraz popularne shopper bag w kolorze srebra, złota czy błękitu.

 

Marka zdobywa coraz więcej zwolenników, wśród których są m.in. przestawiciele polskiej blogosfery. Projekty Candy Friday ulubili sobie Tobiasz Kujawa – autor bloga Freestyle Voguing czy Magda Samborska z Rebel Look.

 

W naszej galerii znajdziecie sesję wizerunkową najnowszej, letnio-wiosennej kolekcji marki oraz zdjęcia poszczególnych projektów. Zobaczcie koniecznie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja