lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CAMERON RUSSELL DLA ELLE UK LUTY 2014
Lamode.info

CAMERON RUSSELL DLA ELLE UK LUTY 2014

CAMERON RUSSELL DLA ELLE UK LUTY 2014

Dodane przez Redakcja
01 Styczeń '14

Brytyjskie wydanie magazynu ELLE świętuje Nowy Rok wraz z amerykańską modelką Cameron Russell, która została twarzą lutowego numeru pisma.

 

 

Topmodelkę mogliśmy już podziwiać w kampaniach marek takich jak m.in. Benetton, Louis Vuitton, Ralph Lauren czy Saint Laurent, a od kiedy skończyła szesnaście lat miała okazję pozować przed obiektywami takich osobistości jak Steven Meisel i Nick Knight.

 

 

Wokół modelki zrobiło się wyjątkowo głośno, kiedy w październiku 2012 roku wygłosiła swój wykład opublikowany za pośrednictwem platformy TED.com, dotyczący powagi kreowania wizerunku, pracy modelki i życia na planie zdjęciowym. Cameron wyjaśniła słuchaczom jak ciężki jest zawód modelki i z jakimi zagrożeniami jest on związany. Wspomniała o stresie, wyniszczającej krytyce i kompleksach, na które wbrew pozorom cierpi większość dziewczyn w branży. ` 

 

 

Sesje do magazynu wykonał Kai Z Feng w krajobrazach słonecznego Palm Springs. Cameron ubrana była w projekty z nowych kolekcji Chanel i Diora, a za ich wybór odpowiadała stylistka - Anne-Marie Curtis. Okładkę lutowego numeru oraz popularny wykład Cameron możecie zobaczyć poniżej. Co o tym sądzicie?

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja